top of page

Tutvustus

Sweetheart mängu- ja peostuudio on armas hubane kohake, mis on südamega loodud Sinu kõige kallimate tähtsate sündmuste tähistamiseks. Sweetheart on detailideni läbi mõeldud, et nii suur kui väike sõber saaks nautida meeldejäävat pidu. Ootame oma stuudiosse külalisi, kes hindavad meie südamega loodud pesa ning soovivad seda hoida sama hoolega. Stuudio on mõeldud pigem rahulikemateks rollimängudeks ja mõnusaks olemiseks. Suuri ronimis-ja möllamisatraktsioone meil ei ole. Stuudio on kaunistatud paljude nipsasjakestega.

Kõige mõnusam on siin üritust pidada 35-40 inimesega (lapsed kaasa arvatud). Sel juhul jagub kõigile mõnusalt ruumi, õhku ja hiljem on lihtsam enda järelt stuudio jälle korda sättida.

Sweetheart mängu-ja peostuudio on mõeldud kõige väiksemate rõõmustamiseks (soovitatavalt 0-6 aastastele). 

Sweetheart on erilise hoolega mõelnud kõige pisemate mugavuse peale. Meil on arendavate mänguasjadega spetsiaalne beebiala, mugav emme-beebi imetamisnurgake, tualetist leiab mähkimislaua ja isegi mähkmed, kui peaks juhtuma, et mõnel pisikesel külalisel vajalik varustus koju peaks ununema

155m2 suurune mängustuudioruum on loodud koostöös meie sihtgrupi esindajate- laste endiga. Peaarhitektideks on Sweethearti omanike 2, 4, 5 ja 7 aastased lapsed. Seega on mänguala kokku pandud hoolikalt mõeldes ja laste lennukaid ideid silmas pidades. Meie mängustuudios leiab põnevat tegevust nii pisike kui ka veidi suurem laps. Sweetheart on eelkõige rollimängudel põhinev mängustuudio ja meie peamiseks sihtgrupiks on 0-7a lapsed.

Meie stuudio jaguneb kolmeks ruumiks:

"Kodu"

Mängutuppa sisenedes soovime, et tunneksid end nagu kodus. Selleks saab esikus asetada oma üleriided riidekappi ning välisjalanõud jätta esikusse.

Kõigepealt astudki köögi ja söögitoa alale.

Sweetheart peostuudio köögipoolel on olemas kõik vajalik! Meil on suur külmik, ahi, mikrolaineahi, espressomasin, veekeedukann. Sinu mugavus ja keskkonnasõbralik käitumine on meile väga olulised, seega oleme varustanud köögi kõikide vajalike söögiriistadega. Sa ei pea peole ühekordseid nõusid kaasa võtma, nii säästad loodust, raha ja aega. Meie kappidest leiad tassid, klaasid, lusikad, noad, kahvlid, tordilabida, tordialuse, morsikannud, serveerimisalused, kausid jms 30 inimesele. Ka kohvi, tee, suhkru peole kaasa võtmine pole vajalik, meie köögis saad mugavalt kasutada veekeedukannu ja espressomasinat. Võimalik on teha tavalist kohvi või cappucinot. Piim/kohvikoor on vajalik kliendil ise kaasa võtta.

Söögitoas on kaks lauda, mis mahutavad korraga istuma kuni 18 inimest. Lisaks on üks serveerimislaud, kuhu saab katta soolase/magusalaua.

Kodu toa mängualal on kaks majakest:

  • 2-korruseline rõduga kodumaja koos kiigealaga. Kodumajas on olemas kõik, mis ühes korralikus kodus ikka olemas on. Kodumajas saab toitu valmistada armsas köögis, pesu pesta, kuivatada seda pesurestil ja hiljem sirgeks triikida. Samuti on olemas joonistamiseks ja meisterdamiseks sobilik nurgake. Kodumaja teisel korrusel on lastetuba koos voodi ja muu vajalikuga. Samuti on olemas arstikohver, kui on vaja väikeseid abivajajaid ravida. Kodumaja esist kaunistab terrass ja maja kõrval saab ka nautida kiikumisrõõme.

  • 2-korruseline kohvik/raamatukogu. Alumisel korrusel asuvas kohvikus saab lisaks koogikestele, kohvile ja teele mekkida ka jäätisevalikut. Magusaid suupisteid on võimalik nautida istudes sõpradega terrassil. Teisel korrusel asub puhke-lugemisala, kust leiab lugemist ja lauamänge nii suur kui väike külaline.

Köök, söögituba

118517962_765590644204982_57801914227425

Kohvik/raamatukogu

kohvik/raamatukogu.jpg

Kodumaja

kodu maja.JPG

Puhkenurk

puhkenurk.jpg

"Roosa tuba"

Selles toas leiavad tegevust kõige pisemad. Kõige pisematele on meil olemas väike majake, kust saab liugu lasta ning arendavate mänguasjadega mängida. Suurel beebialal on veel beebitool, beebi mängukaar ning kiiktool, kus on mõnus beebit kiigutada.

Toas asub veel:

  • Ilusalong, kus saab juuksed kauniks, küüned korda, mängumeiki teha ning proovida erinevaid kostüüme. Kostüüminurgas saavad pidulised end kehastada kauniteks printsessideks või hoopis näiteks tuletõrjujaks, superkangelaseks.

  • Toidupood, kust osteldes saab kõike head ja paremat laduda kas ostukärusse või sooritada ost kioskiaknast.

Beebiala

beebi ala.jpg

Pood

pood.jpg

Ilusalong

ilusalong.jpg

Ilusalong/Pood

Ilusalong/pood.jpg

"Linn"

Sellest toast leiab retrobussi, millega on põnev nii linnas kui maal ringi reisida. Külalised saavad istuda bussi rooli, vajutada pedaale ja suunatulesid. Bussi katuselt on võimalik alla lasta liumäest toredasse pallimerre.

Toas on farmi esine, kus saab hobuse ja lambaga kiikuda.

Lisaks on toas legolaud, puidust rongikomplekt, tipitelk, mille juures on mitmeid põnevaid pille, millega musitseerida. Samuti on meil kvaliteetsed baghera vintage tõuke ja pedaalautod, bensiinitankuri, jooksurattad, ronimiskolmnurk koos ronimislauaga, Kiiga-Kaaga poolt valmistatud käsitöö kiik, nukuvankrid, puidust klotsid ja veel palju põnevat.

Sweetheart on mõnus kodune koht ka täiskasvanutele. Seni kuni lapsed mängualal toimetavad saavad emmed-issid mõnusasti pehmel diivanil või patjadel istudes jutustada ja kohvitada või miks mitte koos lastega vahvalt ja nutivabalt aega veeta.

bottom of page